سئوالات متداول

آیا خرید و فروش توکن ها مانند سیستم معاملاتی بازار بورس اوراق بهادار هست؟

ققنوس بسیاری از محدودیت های بورس را ندارد: از جمله و بویژه 1. مبادلات توکن ها یا همان ابزارهای مالی الکترونیکی میتواند به صورت فرد به فرد و بدون نیاز به واسط انجام شود. 2. محدودیت زمانی هم ندارد و اصطلاحا 24*7 بازار آن دایر هست. 3. ثبت تراکنش ها به صورت توزیع شده یا نامتمرکز صورت می گیرد و اعتماد به زیست بوم از سوی اجماع خود اعضاء حاصل میشود و در عین حال نهادهای حاکمیتی همچنان میتوانند نظارت و عنداللزوم اعمال مقرراتشون رو هم داشته باشند. 4. از لحاظ هزینه کارمزد هم مقرون به صرفه است و بسیار کمتر از نرخ های مصوب بورس است. 5. نقدشوندگی توکن ها در لحظه و در هر زمان امکان پذیر است و چند روز زمان نمیبرد. 6. امکان تبادل انواع توکن ها با همدیگر به سادگی وجود دارد. 7. در صورت فراهم بودن شرایط حقوقی، مثلا معامله با اتباع خارجی، به راحتی امکان معاملات فراملی فراهم است. 8. بازخرید توکنها هم تضمین شده است و عملا سرمایه از بین نمیرود.

با خرید توکن چه کاری می توان انجام داد؟

توکن های شبکه ققنوس هرکدام دارای پشتوانه های مخصوص به خود بوده و قابل مبادله با یکدیگر در شبکه و نیز در آینده قابل مبادله  در مراکز تبادلات داخلی و خارجی می‌باشند. لذا روشی برای سرمایه گذاری است.

سلام وقت بخیر ممکنه دقیق بفرمایید چه طور میتونیم کسب و درآمد کنیم؟

در واقع در شبکه ققنوس کاربر سرمایه گزاری دیجیتال با خرید توکن انجام میدهد.
توکن های شبکه ققنوس هرکدام دارای پشتوانه های مخصوص به خود بوده و قابل مبادله با یکدیگر در شبکه و نیز در آینده قابل مبادله در مراکز تبادلات داخلی و خارجی می‌باشند.

سلام،وقت بخير،از چه طريق ميتونيم توكن ريال خريد كنيم؟

با ایجاد حساب در کیف توکن ققنوس میتوانید توکن نشان ریال (IRRM) را خریداری نمایید.

ایا سرمایه از بین میرود

خیر امکان از بین رفتن سرمایه وجود ندارد. سود و زیان سرمایه گذاری بستگی به پشتوانه توکن ها و رونق بازار دارد.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.